Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Movano 2.5 Disel nga CH-Schweiz

7 500 ЕУР

Се продава од: Sadush 17 септ. 21:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Opel
Модел
Movano
Kamioni esht me Kiper, vjen nga Zvicra me tabela te CHs.
Kamioni shitet, Carina nuk esht e paguar.

Diesel 2.5: hargjime jashtzakonisht te vogla.
ToP ne form.
Service Maximum.
Kiper
2007
95`000km

per mè Shum ju lutem ne Tel. apo Whatsapp.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации