Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL VIVARIO 2.0 DIZEL

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Domino Tim Car 23 јун. 14:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата

FORD FOCUS 1.6 CDTI DIZEL 90KS 3 490 EUR
PEUGEOT 207 1.4 HDI 75 ks -08 3 390 EUR
AUDI A4 2.0TDI 140ks REGISTRIRANO 5 990 EUR
SEAT ALTEA FR 2.0TDI 177ks PERFEKTNA -06 4 990 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Opel
Модел
Vivario
Oprema:
- SERVISNA KNIGA
- 2011;
- 189 000km;
- klima;
- centralna brava;
- dalecinsko zaklucuvanje;
- servo volan;
- 4x airbag;
- 2x elektricni prozori;
- elektricni retrovizori;
- 2 novi ZIMSKI gumi 16;
- NAPRAVEN GOLEM SERVIS 650EVRA
- CENA ZA FIRMI 6500+18DDV=7650EVRA
Voziloto e vo odlicna sostojba! LOKACIJA: kisela voda na samata raskrsnica so semafor pomegu bul.srbija i bul.boris trajkovski(prvomajska)
Domino Tim Car I AUTOUNO
Domino Tim Car
Продажба на автомобили половни
Посетете ја нашата продавница
3Македонска Бригада- 42 Прикажи на мапата
078 201 660
Domino Tim Car
075 366 000

Domino Tim Car

19 Огласи во продавницата
CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI 90KS 2 390 EUR
FORD FOCUS 1.6CDTI  -05 3 490 EUR
RENAULT SCENIC 1.9 DIZEL 131ks -07 2 990 EUR
AUDI A4 1.9 TDI 110KS -97 2 390 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации