Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombe ladilnik Peugeot Boxer 2.8 HDI

0 ЕУР

Се продава од: Zdravko 15 фев. 12:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Proizvedeno 2002 godina
Registrirano so zelen karton do 07.2018
Solidni gumi
Zacuvan enterier
Se funlcionira na nego.
Cena po dogovor
Mozna zamena za avtomobil, dajte ponuda.
Zdravko
078263480
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации