Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Boxer 2.5 td tovarno itno

0 ЕУР

Се продава од: combe 15 септ. 17:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
Peugeot boxer registriran cela god so nova korpa i lamela
Napraven servis komplet
Nosivost 1700kg
Exstra sostojba
Mozna zamena za avtomobil so moja doplata
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации