Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT BOXER

2 200 ЕУР

Се продава од: Игор 03 дек. 10:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 4.710 МКД / месечно

PRODAVAM KOMBE PEUGEOT BOXER. KOMBETO E VO VOZNA SOSTOJBA ,REDOVNO SERVISIRANO , NE E REGISTRIRANO , IMA ZIMSKI GUMI
Игор
070329321
Leaflet
Кон почеток