Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Boxer

6 700 ЕУР

Се продава од: Vlatko 16 дек. 12:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kombe Peugeot Boxer 2.2 88 kw, proizvedeno 2006 godina, nosivost 1525 kg, vtor sopstvenik, redovno servisirano.
Leaflet
Кон почеток