Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombe Peugeot Boxer

0 МКД

Се продава од: SASKO 01 септ. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
Se prodava PEZO BOXER 98g. 2.5TD tovarno od najdolgite (MAXI) perfektno zacuvano motorot i karoseriski pali vozi,nema nikakvi popravki po nego.

TEL:078/25-26-42 SASKO
078/83-25-83 TOSO
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации