Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot Boxer

0 ЕУР

Се продава од: Filip 03 авг. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
Prodavam kombe Peugeot Boxer, prv gazda so pominati 87.600 km, vgradena hladnjaca na odrzuvanje.
Kombeto e vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme. cena 14.500 evra so prostor za dogovor
tel 077-493-101
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации