Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot Boxer 3.0

10 500 ЕУР

13 700 ЕУР

Се продава од: Vladimir Вчера 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Se prodava Peugeot Boxer 3.0 2014 231.000km

Novi 4 gumi . komplet smeneta nova prednica. nov akumulator, smenet hladnjak za Klima. novi kocnici i uste mnogu sitnici smeneto.Registriran na BG tablici do Juni 2019 so krevet za spienje. kombito e kupeno vo slovenija
Moze i zamena


Vladimir
075910090
Leaflet
Кон почеток