Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot Boxer 2.8 HDI -02

0 ЕУР

Се продава од: Ivo 30 ноем. 14:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
Se prodava peugeot boxer 2002
Registrirano do 14.03.2020
Vo dobra sostojba
Nosivost 1405 kg
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации