Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kombi Peugeot Boxer 2.5 Dizel Vo odlicna sostojba

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Враштичанка 01 авг. 22:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
Godina na proizvodstvo 1995
Kilometri 260 000 realni , koristeno e za lokalna distribucija .
Kombeto e redovno odrzuvano so site servisi.
Registrirano do Dekemvri.
Bez zameni!
Broj za kontakt 070214589
Враштичанка
Враштичанка дооел , постои 22 години во текстилната индустрија како производител на повеќе видови предива и конци од памук , полиестер , јута и полипропелен( манила ). Голем дел од нашите производи наоѓаат примена во пакувањето на земјоделските производи како:конеци за нижење(сушење) тутун,врзување на градинарски култури , конец за шиење вреќи.. Повеќе видови на памучни предива со дебелина по ваша нарачка 100% памук, и рециклиран памук/полиестер.
Посетете ја нашата продавница
Вардарска бр. 60 Радовиш Прикажи на мапата
032 551343 , 071 771240 , 078 403090
Враштичанка
078 403 090
Leaflet
Кон почеток