Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot Boxer 2.2 Hdi tovarno kombe

0 ЕУР

Се продава од: Kombe 25 ноем. 21:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Peugeot
Модел
Boxer
peugeot boxer 2.2 hdi - 2007 god
tovarno kombe
donesen od germanija
ima site plateni davacki do registracia
2 kluca
6 brzini + r
4 dobri gumi
3 sedista
komanda volan
radio
abs airbag esp
elektricni stakla
elektrovizori
extra sostojba
sprinter crafter ford transit citroen jumper fiat ducato vario vito bmw audi golf ml jeep t5 t6 doka

☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации