Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT BOXER L4H3 2.0 BLUE HDI

24 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto Cajka 12 ноем. 14:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

25 Огласи во продавницата

Toyota Rav 4 2.0D4D 4x4 6 300 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 22 000 ЕУР
Mercedes S-Class S300 -91 4 900 ЕУР
Hyundai Kona 1.6 T-GDi 4WD -
PEUGEOT BOXER L4H3 2.0 BLUE HDI ,2018 год.,130 кс,волумен на товарен простор 22м3,носивост 1310кг, клима уред,централна ,радио,2+1 места за седење,поминати само 8 510 км,сервисирано во овластен сервис(Авто Чајка),регистрирано до 04.09.2020 год.,возилото е уште под гаранција, во одлична состојаба.
Avto Cajka

ul.Marsal tito bb Tetovo
070256090
[email protected]
Avto Cajka
070256090
Leaflet
Avto Cajka

Avto Cajka

25 Огласи во продавницата

Mercedes S-Class S300 -91 4 900 ЕУР
Ford Transit 2.4 TDCi 6 500 ЕУР
MINI ONE 1.4 6 000 ЕУР
BMW 118D 2.0 4 900 ЕУР
Кон почеток