Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Kangoo pikap -11

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Inter Logistik dooel 14 окт. 16:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Inter Logistik dooel

3 Огласи во продавницата

Toyota Land Cruiser 3.0 15 000 ЕУР
Se prodava Prikolicar DAF 2008 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Марка
Renault
Модел
Kangoo
Se prodava Renault Kangoo prikap 2011 godina so 155 000 originalni km.

Poveke informacii <=> 070 288 444
Inter Logistik dooel
070 288 444

Inter Logistik dooel

3 Огласи во продавницата
Se prodava Prikolicar DAF 2008 0 МКД
Toyota Land Cruiser 3.0 15 000 ЕУР
Кон почеток