Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава камион Renault Magnum

1 ЕУР

Се продава од: Игор 11 септ. 04:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Renault
Модел
Magnum
Се продава камион рено магниум во одлична состојба
Игор
071228432
Leaflet
Кон почеток