Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Master T35 dCi120

5 000 ЕУР

Се продава од: Stojance 08 мар. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Марка
Renault
Модел
Master
Se prodava tovarno kombe
Renault Master T35 dCi120 na CH tabli
redovno servisirano so 178 000 realna kilometraza. kombeto ke bide vo Mk od 15 mart.
kontakt na whatsup
Leaflet
Кон почеток