Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Renault Master 2.5dci 100 2010

7 999 ЕУР

11 800 ЕУР

Се продава од: Bojan Денес 08:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Renault
Модел
Master
Renault Master 2.5 dci 100. 2010 god So pominati 197.000 km registrirano cela godina napraven kompleten servis so nov razladen ured do -25 koj ima 1 godina garancija Vozilo vo perfektna sostojba novi gumi cena 7.999 eur
Bojan
 
078222999
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации