Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renault Midlum Šlep Slep

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 12 апр. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 818 -09 0 ЕУР
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 ЕУР
MAN TGM 18.240 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Renault
Модел
Midlum
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
RENAULT MIDLUM 220
✅- Šlep
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2010
✅- Euro5
✅- 430 000 km
✅- Servisna istorija
✅- Kabina so krevet
✅- Manuelen menuvač
✅- Full oprema
✅- Klima
✅- El.stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- Dva kluca
✅- Novi gumi 6+rezerva
✅- El.makara Winch (6000kg)
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
Mercedes Atego 818 -09 0 ЕУР
MAN TGL 8.180 0 ЕУР
Mercedes Atego 816 2009god. 0 МКД
IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации