Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENAULT TRAFFIC LADILNIK

8 000 ЕУР

Се продава од: nikola kiprovski 06 ноем. 10:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Марка
Renault
Модел
Traffic
Се продава ПИКУП ЛАДИЛНИК марка Рено Трафик во Крушево датум на производство 2012 година.
Цена по договор.
nikola kiprovski
078/265033
Leaflet
Кон почеток