Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 112 H Kiper

Се продава од: Blerim 07 јул. 09:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Scania
Модел
112
Scania 112H 320ks.Registriran
Leaflet
Кон почеток