Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se Prodava

0 ЕУР

Се продава од: Darko /Nikola 20 фев. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Scania
Модел
112
SCANIA 112 6X4 DUPLAK KIPER NA 3 STRANI REGISTRIRAN NOV POD .2NIVOA NA KIPAJNE BRZO I SPORO ,REDUKTOR SE ISPRAVNO GUMI 70%KINESKI ODLICNA

SCANIA 112 H INTERCOLER 4X2 CERADA SANDUCAR ?BRODSKI PATOS ,REGISTRIRANA ,RETARDER(ISPRAVEN )GUMI 90% KELY
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации