Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 113 -87

0 ЕУР

Се продава од: Kiko 06 мај 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Scania
Модел
113
Se prodava Scania 113 kiper vo odlicna sostojba dobri gumi,akumulatori novi,registrirana do 06.05.2017,se funkcionira na nea,spremna e za rabota,godina na proizvodstvo 1987,so tri oski se original 6x4.
Cena po dogovor.
078-213-323 078-213-455
Кон почеток