Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 113 i Mercedes 2228

0 ЕУР

Се продава од: hristijan 27 јул. 18:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Scania
Модел
113
se prodavaat scania 113 duplak i mercedes 2228,dvata kamioni se vo odlicna sostojba.za drugi informacii na telefon: 078-213-323 i 078-213-455. se prodava i kiper sanduk kompleten i odlicen cena 1600 evra.

Cena po dogovor.
hristijan
078-213-455
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации