Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 113

6 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: vlatko 13 јан. 10:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava scania vo odlicna sostojba.napraven servisi bez nikakov defekt . na federi ..6200 e
reg 09 2020
i prikolka tri osovini shmitz na federi. 2600 e.
Leaflet
Кон почеток