Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 124.400

0 МКД

Се продава од: ... Вчера 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
124.400
Se prodavaat poveke kamioni SCANIA I DAF
Leaflet
Кон почеток