Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Scania 124.420

0 МКД

Се продава од: Nikola 14 јул. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Демир Хисар
Марка
Scania
Модел
124.420
Se prodava Scania 124.420 2002 god. Poveke info.na tel
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации