Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Scania 124.420

0 МКД

Се продава од: Aleksandar Денес 18:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
124.420
godina na proizvotstvo 2002g. EYRO 3. Extra sostojba!!! Registriran do 01.10.2019god. so novi gumi, retarder klima i dr!
i Poluprikolka SHCMITZ god na proizvotstvo 2002 disk osovini!!!
cena na kamionot 8300euro
cena na prikolka 4100euro
komplet 12000euro
Aleksandar
070/324-330
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации