Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA 124.420

6 900 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 14.760 МКД / месечно

SCANIA EURO 3 2002 godina registriran do 01.10.2019 Voziloto e vo ekstra sostojba so klima retarder, vebasto dobri gumi.
Aleksandar
070/324-330
Leaflet
Кон почеток