Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава SCANIA и полуприколка SCHMITZ

7 500 ЕУР

Се продава од: Blazo 21 окт. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
124.420
Се продава SCANIA 124-420, 1998 год, во возна состојба. Камионот е исправен, со нови гуми, регистрација помината.
Полуприколка SCHMITZ ,2005 година, во исправна состојба, гуми солидни,регистрација помината.
Може и поединечно.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации