Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 124.420

0 ЕУР

Се продава од: Жарко 18 мај 08:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат делови за сканиа а може и комплетно . 2003 година . Нема мотор и мењач.
Жарко
075 450 101
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации