Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Skania

1 ЕУР

Се продава од: Dragan 05 септ. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Марка
Scania
Модел
124.420
Se prodava Scania 420 euro 3, i poluprikolka Kogel komplet vo perfektna sostojba. Gumi skoro novi.

Leaflet
Кон почеток