Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania 143-450ks V8-kiper

0 ЕУР

Се продава од: Dragan 24 септ. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Scania
Модел
144
Se prodava scania 143-450ks 6x4 1991 god meiller kiper vo odlicna sostojba mozna zamena za auto... vredi da se vide
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации