Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Poluprikolka kiper platforma

0 МКД

Се продава од: ... 24 окт. 01:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
Drug model
Poluprikolki kiperi
Marka REICH 2013 godina 28m3
Marka CHARNEL godina 2003 33m3-so nadgradba
27m3 bez nadgradba
Poluprikolki platformi
Leaflet
Кон почеток