Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania R420

10 600 ЕУР

Се продава од: Jovan 26 ноем. 13:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Vo odlicna sostojba 2008g euro5 ful oprema
Registrirana so novi gumi toppp vozilo
Leaflet
Кон почеток