Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodazba na Tovarni Vozila Man Mercedes Scania

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 24 септ. 12:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата

Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
MAN TGL 7.150 2009god 0 ЕУР
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
IVECO ML80E18 ladilnik 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Scania
Модел
Drug model
PAP-TRAKS 
Prilep

- Prodazba na polovni vozila
- Vozila po poracka
- Najgolem izbor na tovarni vozila
- Najdobri ceni vo Makedonija
- Facebook PAP TRAKS
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Republikanska10 Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 ЕУР
MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 ЕУР
IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
Кон почеток