Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamioni i kombe Scania i Mercedes

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Princezi dooel 22 јан. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Princezi dooel

7 Огласи во продавницата

Se iznajmuva magacinski prostor so kancelarii 0 МКД
Mercedes-Benz Actros 0 МКД
Audi A6 -08 7 000 ЕУР
Mercedes-Benz Actros 18 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Штип
Марка
Scania
Модел
Drug model
Se prodavaat kamioni SCANIA i MERCEDES dobro zacuvani vo ispravna vozna sostojba i kombe MERCEDES vo ispravna vozna sostojba
Kamionite se prodavaat poradi obnova na vozen park, moze da se vidat i proverat vo sekoe vreme.
Za kupeni 2 ili poveke kamioni zaedno extra cena.
Poveke info. Na tel. 070/210-643
Princezi dooel
070210643

Princezi dooel

7 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Actros 0 МКД
Mercedes-Benz Actros 18 000 ЕУР
Audi A6 -08 7 000 ЕУР
Se iznajmuva magacinski prostor so kancelarii 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации