Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA R 144 C kiper

26 000 ЕУР

29 000 ЕУР

Се продава од: Vanco 19 мај 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Scania
Модел
R 114
SCANIA P 114 C kiper
Godina na proizvodstvo: 2004
Euro 3 motor 380 KS
Kiepr sanduk 20 m3 so termoizolacija za asflat
Nosivost 35 t. po soobrakajna
Novi Gumi
Kamionot seuste raboti i moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Кон почеток