Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA 124 I POLUPRIKOLKA KIPER

0 ЕУР

Се продава од: Branko 05 ноем. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Scania 114 vo odlicna sostojba 2002 godina i poluprikolka Meiller Kipper 2004 godina.

Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток