Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA 114/340 AUTOTRANSPORTER ZA 5 VOZILA EURO 3

11 500 ЕУР

Се продава од: SCANIA 31 мар. 10:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
Scania
Модел
R 114
SCANIA 114 / 340 KS EURO 3 MOTOR
Retarder
MK registracija
Originalen rezervar scania
Platforma SILVER za 5 vozila cela pocinkovana
Hidraulicna instalacija
Ispravna sostojba
Moznost za prodazba samo sasija ( Bez platforma )

Kuka za prikolka ( prikolkata e otkacena i rashodovana za delovi , kapacitet do 5 vozila , moznost za prodazba zaedno so kamionot ).
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации