Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA Euro 5 -07 TOP moze i zamena za kola

0 МКД

Се продава од: Tode Sakaliev 15 мај 10:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
R 420
Продаваме камион Сканиа ЕУРО5, 2007год, на Бугарски таблици со 50% учество, a другото на отплата со работа и обезбедена работа во Европа.
Камионот е во одлична состојба moze zamena za kola i so doplata.
За подетални информации на телефон. 071 340 082.
Tode Sakaliev
0038971340082
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации