Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA R 420

Се продава од: Scania 24 окт. 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продават:
Scania 420 ( Plav ) 2002 год
Scania 420 ( Bel ) голема кабина 1998 год
Scania 400 ( Bel ) 1998 год

Шлеперите се комплет со приколки (три осовински). Регистрирани трите цела година со зелени картони.
Редовно сервисирани и направен комплетен сервис, нови гуми ТОП ФОРМА!

Цена по договор, може и замена со возило со ваша доплата.

Контакт: 078337261
Leaflet
Кон почеток