Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania R420

Се продава од: Дејан Денес 08:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Марка
Scania
Модел
R 420
Se prodavaat tri kamioni
Scania R420 Euro 5
Scania R420 Euro 3, hpi motor
DAF XF95 430, Euro 3

Cena po dogovor, extra cena za komplet
Дејан
078/447-340
Leaflet
Кон почеток