Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania R 420

12 000 ЕУР

14 000 ЕУР

Се продава од: miki 20 окт. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Scania
Модел
R 420
skania
Leaflet
Кон почеток