Македонски | Shqip | English |

SCANIA R 440

Се продава од: SCANIA 06 јун. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 900 ЕУР

Локација: Гази Баба, Скопjе
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: R 440
Prodavam SCANIA na slovenski tabli , 2009 godina, pominati 780.000 km, poseduva redarder intarder
14.900 evra samo vlekacot so slovenski tabli
19.000 evra so Mk prikolka
Нема посетени огласи
Кон почеток