Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA XXL -2011

0 ЕУР

Се продава од: Trajan 16 јан. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Scania
Модел
R 440
Камионот е 2011 год. со 690.000km. Истиот е во одлична состојба редовно сервисиран до гуми солидни. Камионот моментално е во Штип и доколку сте заинтерсирани сериозно можете лично да го проверете на сервис.
Цената е со договор, а можна е и замена за камион стандард марка SCANIA или MERCEDES ACTROS:
Leaflet
Кон почеток