Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA FURGON PRIKOLKA CERADA

20 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SOFIRA - ANEL 20 јул. 14:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Марка
Scania
Модел
R 440
KAMIONOT E REDOVNO SERVISIRAN , SE PRODAVA ZAEDNO SO PRIKOLKA ( CERADA MODEL ZANNER TCR 15 )
SOFIRA - ANEL
072 306 920
Leaflet
Кон почеток