Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania Er4

0 ЕУР

Се продава од: Dragi 09 мар. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
Scania
Модел
R 450
Kamionot e na bg tabli.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации