Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Scania eur3 420

11 111 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LaLo SD Trans 30 мар. 15:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
R420
Se prodava ili menuva za eur5 scania ili volvo
-klima, Webasto
-Predni gumi 315.70 22.5 Barum 70%
-Diferenicial 315 70 22.5 DubleCoin 80%
Smenet cel set Potisna,Dr. Lager Lamela
Vo odlicna sostoJba kamionot vozi na relaciJa Solun-MK KontenJeri
LaLo SD Trans
070 605 762

LaLo SD Trans

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации