Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA R 420

Се продава од: Petre 17 фев. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA HITNO!!! SCANIA R 420 EURO 5 MEGA 2008 G
VO ODLICNA SOSTOJBA ,,,,,, REDOVNO DO 27.05.2020 SERVISIRANA ,, I POLOPRIKOLKA KRONE MEGA 2008GOD
CENA PO DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток