Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SCANIA R420 -06

8 500 ЕУР

Се продава од: Vanco Ristovski 30 ноем. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 18.190 МКД / месечно

Se prodava Scania r420 vo odlicna sostojba
Vanco Ristovski
070233171
Leaflet
Кон почеток